Lektorzy

Lektorzy w naszej szkole to wysoko wykwalifikowani, z wieloletnim doświadczeniem nauczyciele języka obcego. Każdy z nich wnosi do zespołu wiedzę praktyczną, niespożytą energię, entuzjazm oraz poczucie humoru. Mają doskonałe podejście pedagogiczne i dydaktyczne. Są również bardzo dobrymi specjalistami w nauczaniu języka biznesowego i specjalistycznego. Nauczając kładą nacisk na kształcenie umiejętności rozumienia oraz mówienia.Oto sylwetki naszych lektorów:


Anna Piekarczyk

Od ponad 10 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Moi uczniowie są dość zróżnicowani, począwszy od specjalistów w dziedzinach księgowości, zarządzania, prawa i administracji, human resources, hotelarstwa aż po studentów. Wszyscy oni są dla mnie jednakowo ważni. Zawsze poświęcam każdemu z nich całą swoją uwagę.

Specjalizuję się również w szkoleniu osób przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. W 2008 roku wspólnie z moimi studentami stworzyliśmy portal do nauki języka angielskiego specjalistycznego ANGLOBIZNES (www.anglobiznes.pl). Obecnie portal ma już ponad 100 000 odsłon dziennie i jest w Polsce najpopularniejszym portalem dla osób chcących wzbogacić swoją wiedzę o język specjalistyczny (głównie Angielski Biznesowy, Angielski w Medycynie, Angielski w Nieruchomościach, Angielski w Gastronomii).

Swoją pracę autorską rozpoczęłam w 2007 roku z wydawnictwami Lektorklett (Repetytorium gimnazjalne) oraz Złote Myśli (Business English dla Każdego; Angielskie Czasy). Jestem również Redaktorem Naczelnym wydawnictwo EPROFESS (www.eprofess.pl), którego e-książki znajdują się na top listach sprzedaży w kategorii języki obce. Osobiście, jestem autorką ebooków (w tym książek drukowanych) służących głównie do nauki Business English.

Zawsze staram się indywidualnie dotrzeć do słuchacza. Uważam, że jakość nauczania osiągamy dzięki indywidualnemu przygotowaniu zajęć dla naszych klientów. Nie narzucam programu zajęć ani podręczników. Kładę nacisk na mówienie oraz rozumienie "żywego", naturalnego języka angielskiego.

O naszym wydawnictwie i portalu mówili i pisali:

  1. English Matters
  2. Telewizja TVS
  3. Polish Express
  4. Panorama Magazine
  5. www.bankier.pl
  6. www.anglisci.pl
  7. www.prawopracywuk.org.pl
  8. www.interia.pl
  9. www.rozmowa-kwalifikacyjna.edu.pl

Monika Skaja

Jestem native speakerem, urodziłam się i mieszkałam w Republice Południowej Afryki przez 15 lat. Prowadzę zajęcia z języka angielskiego – także specjalność biznesowa – na różnych poziomach zaawansowania.

Doświadczenie i kompetencje zdobyłam...

Studiując w Wyższej Szkole Języków Obcych na kierunku Filologia angielska i uzyskując licencjat oraz z zakresu języka biznesowego (Higher National Diploma in Business). Pracowałam jako lektor, trenerka języka angielskiego (także biznesowego)w różnych szkołach językowych oraz jako tłumacz. Uczę już od ośmiu lat. Nie lubię nudy więc zawsze staram się umilić zajęcia, żeby czas przyjemnie płynął.

Interesuję się...
Filmem. Ale także zagadnieniami prawnymi i nowoczesnymi metodami uczenia się języków.

Ewa Ostarek

Ewa Ostarek

Nauczanie to moja pasja. Pierwsze zajęciach prowadziłam już na studiach licencjackich. Miałam przyjemność prowadzić różnego rodzaju kursy: zaczynając od dzieci i młodzieży przez lekcje metodą in-company na uczestnikach uniwersytetu trzeciego wieku kończąc. Każde zajęcia traktuję indywidualnie dlatego łączę wiele różnych metod i technik tak aby angielski „sam wchodził do głowy”. Dokładam wszelkich starań, aby atmosfera na zajęciach była przyjazna dla ucznia. Poza ukończonymi studiami magisterskimi co roku biorę udział w licznych szkoleniach dla nauczycieli i lektorów aby rozwijać warsztat pracy i efektywnie wykorzystywać nowe technologie w nauczaniu języków obcych.

Diana Nankiewicz

Mam na imię Diana i jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 10 lat. Na przestrzeni tego czasu zdobywałam doświadczenie i szlifowałam umiejętności na licznych kursach, które umożliwiają mi skuteczne nauczanie języka angielskiego. Zwracam uwagę nie tylko na szlifowanie komponentów języka takich jak gramatyka bardzo istotnych w systemie edukacji, ale przede wszystkim dążę do rozwijania umiejętności płynnej rozmowy. W końcu język z definicji jest narzędziem komunikacyjnym. Wymierne efekty, które osiągam wraz z moimi studentami to skutek pełnego zaangażowania w lekcje. Nauka języka nie musi być stresująca. Powinna za to bawić, inspirować do poszerzania horyzontów i dawać wymierne efekty zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym – np. podczas podróży zagranicznych.

Karolina Baran

Jestem lektorem języka angielskiego od 1997r. kiedy to podjęłam studia w NKJO w Jastrzębiu Zdroju, szkoły przygotowującej metodycznie do zawodu nauczyciela. Pochodze z Żor. Od zawsze lubiłam i byłam otoczona językiem angielskim, cenię również kulturę amerykańską. Naturalnym krokiem był wyjazd do Anglii w 2004, gdzie poznawałam wielokulturowy Londyn i inne miasta europejskie. Przez ostatnie 7 lat w Anglii uczyłam języka angielskiego Anglików jak i Polaków (wiek 4-50 lat). Zdobyłam tytuł otwarty BA na Open University, gdzie studiowałam socjologię, sztukę 20 wieku i literaturę dziecięcą. W kwietniu 2014 po 10 latach wróciłam do Polski. Najbardziej lubię lekcje konwersacji i Business English, jestem pozytywną osobą z dużym poczuciem humoru. Zapraszam na lekcje.

Dariusz Tetla

Tetla Dariusz