Opinie:

Piszę z Wielkiej Brytanii. W 3 miesiące nauczyłem się przez korepetycje na Skype prawidłowej wymowy, luźnego mówienia (już się nie zacinam jak kiedyś), typowego słownictwa w języku mówionym, codziennym, jestem bardzo pewny siebie kiedy mówię i więcej rozumię, kiedy do mnie mówią. Metody nauki proponowane przez Skype są rewelacyjne i nie znalazłem dotąd lepszej.Miałem uczyć się tylko 3 miesiące, ale lekcje z Panią Anią są tak ciekawe i absorbujące, że chcę po prostu więcej

A. Huc, inżynier


Nauka przez Internet to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Można siedzieć w ulubionym fotelu i pijąc ulubioną herbatę uczyć się angielskiego. Lekcje są bardzo ciekawe, za każdym razem inne. Ja wybrałam zajęcia tylko po angielsku.

Karolina P., Gdańsk


Anna Piekarczyk

Korepetycje przez Skype po angielsku to prawdziwa pomoc. Lekcje są tak ciekawie przygotowane, że potrafię porozmawiać teraz na wiele tematów, nie mam żadnych oporów. Nie wiem jak Pani Ania to robi, ale po każdej lekcji mam dużo myśli po angielsku. Może wynika to z faktu osłuchania się. Pamiętam dużo słówek i nawet nie muszę do nich wracać, po prostu je pamiętam. Polecam wszystkim takie korepetycje i tylko online, żadnej szkoły stacjonarnej w grupach. U mnie nie było żadnych widocznych efektów. Teraz jestem megazadowolony. I próbuje już wkręcić pół mojej rodzinki na lekcje przez Skype.

B.B., Warszawa


Wszystkim zainteresowanym efektywną nauką języka angielskiego serdecznie polecam skorzystanie z lekcji przez Skypa ze szkołą językową Eprofess. Do tej pory korzystałam tylko ze standardowych kursów w grupach, jak się jednak okazało bez większych efektów. Z lekcji przez skypa z Panią Anią korzystam od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego, że sama widzę postępy. Osoba prowadząca lekcje jest niezwykle sympatyczna i pomocna, z profesjonalnym podejściem do tematu. Tematyka lekcji jest naprawdę interesująca i urozmaicona doskonale dopasowanymi do mojego poziomu filmikami, dialogami, piosenkami, dowcipami i innymi pomocami naukowymi. Każda godzina nauki jest po prostu przyjemna i bardzo pomocna. Serdecznie zachęcam do skorzystania!:)

A.Z., Kraków


Skorzystałam z lekcji angielskiego: symulacja rozmowy kwalifikacyjnej przez skype z Anną Piekarczyk. Lekcje okazały się bardzo pomocne, poznałam dużo przydatnych zwrotów oraz przykładowych pytań, które mogą paść na rozmowie. Dzięki temu poczułam się pewniej i swobodniej przed prawdziwą rozmową.
Sama forma zajęć przez Skype jest dla mnie zdecydowaną zaletą, jest to bardzo wygodne i można zaoszczędzić czas na dojazdy. Dodatkowo można bardziej się skupić na rozumieniu, wyłącznie słysząc. Zdecydowanie polecam!

Basia M.


Z Panią Anią Piekarczyk nauka to sama przyjemność. Uczę się naprawdę intensywnie mówienia po angielsku, a przy tym nie odczuwając zmęczenia, wypalenia językiem, co zdarzało mi się w szkołach językowych. Wręcz przeciwnie, jestem bardziej zmotywowany, i pokochałem angielski. Pani Ania nauczyła mnie również samodzielnej nauki. Wieczorami nie mogę się doczekać na link od lektora z czymś nowym, ciekawym do słuchania. Dzięki Pani Ani, mam wrażenie, że jestem otoczony językiem i nie muszę wyjeżdżać za granicę, aby nauczyć się mówienia. Dla mnie plusem jest również to, że praktycznie co 10 minut naszych konwersacji mówimy o czymś innym, tematy są przeróżne. Słownictwo ‘’really everyday ‘’ , słuchanie różnych akcentów, ludzi co uczy mnie lepszego rozumienia. To wszystko sprawia, że o dziwo więcej zostaje w głowie. Nie zamieniłbym tego nauczyciela na innego. EPROFESS to naprawdę profesjonaliści.

Adam J., Warszawa


W Anglii byłem 4 lata i słabo nauczyłem się mówić po angielsku. A tutaj dzięki Pani Ani jakoś po 3 tygodniach nauki z większą pewnością siebie zacząłem mówić. Nawet native speakerzy z którymi pracuję w firmie są pod wrażeniem mojego akcentu i lepszego słownictwa. Nie wiem jak ona to robi, ale Pani Piekarczyk to naprawdę nauczyciel z powołania i ... świetnym poczuciem humoru.

Jacek Władysz


Really nice and competent teacher. I feel that I'm learning English with a native-speaker. What I have noticed is the fact that now I understand British and American English better and better. Thanks, Ann.

A. Gerbarht (Germany)


Monika Skaja

Odważna w tym co robi, komunikatywna, nietuzinkowa z dużym poczuciem humoru, "ticzerka" z pasją jakich niestety jest mało.

Jacek Pierzchała


Ewa Ostarek

Korzystałam z różnych lekcji: symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, business english oraz general english, wszystkie z Ewą Ostarek. Bardzo chwalę sobie przede wszystkim lekcje dot. rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz bardzo dobrego przygotowania pod kątem języka, były one dla mnie również bardzo wartościowe ze względu na przygotowanie pod kątem odpowiadania na trudne pytania pojawiające się na rozmowach.
Dzięki zajęciom nabrałam pewności w komunikowaniu się po angielsku, poznałam wiele nowych zwrotów i słówek. Zajęcia były zawsze przeprowadzone profesjonalnie, super organizacja, zawsze ciekawe i nowe tematy. Wielki plus dla Ewy za sposób prowadzenia i wprowadzanie pozytywnej atmosfery zajęć. Polecam serdecznie.

Ewa


Od dłuższego czasu poszukiwałem odpowiedniej dla siebie metody nauki języka angielskiego. Trafiłem do szkoły EPROFESS oraz na lekcje przez Skype z Ewą. Myślę, że w końcu znalazłem sposób na naukę, gdzie nie tracę niepotrzebnie czasu na dojazdy do szkoły, a cała uwaga jest koncentrowana tylko i wyłącznie na mnie. Dodatkowym atutem jest profesjonalizm mojego lektora. Ewa jest osobą bardzo zorganizowaną, która sumiennie przygotowuje się do każdych zajęć, a jej poczucie humoru i optymizm sprawiają, że angielski staje się łatwiej przyswajalny. Lekcje są bardzo interesujące, nie ma tu miejsca na nudę. Jestem przekonany, że współpraca z Ewą będzie długa i przełoży się na mój poziom znajomości języka angielskiego.

Jarek


Lekcje przez Skype w szkole Eprofess przy bardzo mocno napiętym grafiku to rozwiązanie doskonałe. Oszczędność czasu na dojazdy i komfort nauki z domu jest bezcenny. Dodatkowo kontakt ze szkołą jest super, zasady współpracy są jasne i klarowne. Dodatkowo jeśli ma się przyjemność współpracy z Ewą to warunki do nauki są rewelacyjne. Ewa jest bardzo pozytywną osobą, zawsze profesjonalnie przygotowaną do lekcji, koryguje błędy wymowy i błędy gramatyczne. Tematy lekcji są mega ciekawe, nieszablonowe i nie ma miejsca na nudę. Nigdy nie wiadomo czym Ewa zaskoczy na kolejnej lekcji :) Myślę, że nasza współpraca będzie owocna i szybko się nie zakończy. Szkołę polecam każdemu, kto chcę uczyć się języka w profesjonalnym, a jednocześnie przyjemnym otoczeniu.

Paweł


Nauka angielskiego przez Skypa to strzał w 10!!! Praktykuję tę metodą z Ewą od kilku tygodni. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pomimo moich początkowych obaw ta metoda okazała się bardzo skuteczna. Moim głównym założeniem jest otwarcie się na język mówiony, nabranie pewności siebie oraz płynności w wypowiedziach. Dzięki Ewie z każdą lekcją pokonuje własne opory, już po tak krótkim czasie widzę ogromny postęp w bezpośredniej komunikacji. Pomimo, iż podczas lekcji nacisk kładziony jest głównie na konwersacje, moja lektorka nie zapomina także o gramatyce sumiennie poprawiając moje błędy. Odnośnie tematyki, lekcje są bardzo zróżnicowane i ciekawe, za każdym razem jestem pozytywnie zaskakiwana przebiegiem lekcji. Pomimo wcześniejszego poznania tematyki nie jestem w stanie przewidzieć jak potoczą się zajęcia, o co zapyta moja lektorka, dzięki czemu rozmowa przebiega bardzo spontanicznie niczym w prawdziwym życiu.Lekcje zupełnie nie przypominają szkolnych zajęć, zdecydowanie bliżej im do rozmów dnia codziennego. Ewa to bardzo cierpliwa, sympatyczna i wesoła osoba, myślę, że nasza współpraca nie zakończy się szybko.

Ania ze Śląska


Na początku zaskoczyła mnie szybkość z jaką odpowiedziano mi na email, zasady są przedstawione bardzo klarownie. Mimo mojego napiętego grafiku udało nam się ustalić dogodny termin lekcji.Obawiałam się jakości połączenia przez Skype, ale nie ma z tym problemu. Konwersacje prowadzone są ciekawie, bez narzucania sztucznej struktury, i czas przeznaczony na rozmowę mija bardzo szybko. Ewa jest cierpliwa i dokładnie poprawia moje błędy oraz jest świetnym rozmówcą- mamy wiele wspólnych tematów:). Bardzo wygodny sposób na doszlifowanie swojej znajomości języka bez tracenia czasu na dojazdy do szkoły. Szczerze polecam dla zabieganych osób!

Gosia z Krakowa


Na początku były pewne obawy ponieważ nigdy nie uczyłem się języka angielskiego w szkole, próbowałem od pewnego czasu robić to samodzielnie, ale czułem, że brakuje mi kontaktu z "żywym" językiem. Moje wątpliwości zwiększyły się, kiedy poznałem moją ewentualną, przyszłą "Nauczycielkę" (jest w wieku mojego młodszego syna) oraz po tym jak przedstawiła mi tematykę pierwszej lekcji - wydała mi się zbyt nowoczesna a może nawet dziwaczna, miałem olbrzymie wątpliwości czy będę mógł "wydukać" choć kilka słów podczas rozmowy. Jedak już po pierwszej lekcji wiedziałem, że to jest właśnie to. Ewa okazała się wyrozumiałą, cierpliwą oraz obdarzoną olbrzymim poczuciem humoru osobą skutecznie eliminującą moje błędy językowe. Proponowane tematy rozmów w znaczny sposób poszerzają moje słownictwo i tylko szkoda, że lekcje mijają tak szybko. Na początku zakładałem, że moja "nauka" potrwa trzy-cztery miesiące, ale już wiem, że nie skończy się to tak szybko.

Jacek z Płońska


Rozpoczęłam naukę przez skaypa z pewnymi obawami, czy to jest odpowiedni sposób nauki dla mnie? Okazało się, że nie wychodząc z domu, nie tracąc czasu na dojazdy, mogę mieć lekcje z nauczucielem w swoim domu. Do tej pory uczyłam się głównie sama w domu, co niestety nie przynosiło zamierzonych rezultatów. Bardzo żałuję,ze tak długo zwlekałam z rozpoczęciem nauki w EPROFESS. Uczę się tutaj głównie języka medycznego i przygotowuję się do rozmowy kwalfikacyjnej, gdyż mam nadzieję,że będę mogła niedługo zacząć pracę jako pielęgniarka. Uczę się poprawnej wymowy przydatnych zwrotów i wyrażeń. Ewa jest osobą bardzo miłą, cierpliwą, zawsze otrzymuję materiały do nauki, które mogę wydrukować. Lekcje są interesujące, ciągle uczę się czegoś nowego, również utrwalam wcześniejsze wiadomości. Ewa wykorzystuje różne metody nauki, dlatego nauka nie jest nudna, zajęcia mijają bardzo szybko. Chciałabym polecić tą formę nauki osobom, które chciałyby pracować podobnie jak ja w Wielkiej Brytani i potrzebują dobrego nauczyciela i motywacji.

Grażyna z Coventry


Konwersacje przez Skype to metoda nauki języka, której szukałam dość długo.W tej chwili po paru lekcjach z czystym sumieniem mogę polecić taką formę osobą, które chcą w łatwy, miły i przyjemny sposób rozwijać swoje umiejętności językowe. Myślę, że taki rodzaj nauki jest dla każdego, a zwłaszcza dla osób ceniących sobie oszczędność czasu. Dodatkowo nauka przez Skype pozwala w bardzo naturalny sposób myśleć po angielsku. Moje konwersacje z Ewą są prowadzone zawsze w bardzo przyjemnej atmosferze. Już po pierwszych zajęciach zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, jest otwartą i pozytywną osobą, która potrafi umiejętnie zmotywować!"

Agnieszka, Wrocław


Mieszkam w W.Brytanii I mam jak wiele osób spore braki w języku angielskim . Jako moja ostatnią deskę ratunku postanowiłam wypróbować naukę przez Skype . Mam rożne godziny pracy i ciężko zapisać się na kurs gdzie miałabym możliwość elastycznej zmiany godzin i oczywiście kwestią jest jeszcze ile bym wyniosła wiadomości z zajęć w grupie.
Natomiast nauka przez Skype okazała się dla mnie znakomitym rozwiązaniem!!
Moja nauczycielka Ewa skupia się na moich indywidualnych potrzebach i mobilizuje do nauki. Bez skrepowania pytam i otrzymuje jasne odpowiedzi .Ewa jest osoba bardzo mila , pozytywnie nastawiona do świata zarazem trzyma rękę na pulsie . Moje zajęcia obejmują gramatykę i konwersacje wiec nauka bardzo spójna. Zajęcia są przeprowadzane w bardzo milej atmosferze z nauczycielem który chce uczyć!!! Polecam wszystkim nieśmiałym, zapracowanym oraz osobom, które nie mogą ruszyć z miejsca z angielskim !!!!

Dorota


Diana Nankiewicz

Chciałam dodać, że odbyłam już kilka lekcji próbnych w innych szkołach, ale lekcję z p. Dianą biją wszystkich na głowę.. :) pełen profesjonalizm

Sylwia D.


p. Diana jest osobą otwartą, z która chętnie się współpracuje, jest nie tyle nauczycielem, co prawdziwym coachem językowym, z którym łatwiej pokonuje się bariery i zapamiętuje materiał. Lekcje przygotowane są w sposób interesujący, zindywidualizowany. Zdecydowanie polecam!

Agnieszka


Piszę do Pani aby podziękować za dotychczasową opiekę Pani szkoły nad moim angielskim.
Jestem niezwykle mile zaskoczona poziomem profesjonalizmu jaki reprezentuje ucząca mnie Pani Diana. Dzięki niej od nowa nauka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Potrafi zmotywować mnie nawet do ćwiczeń fonetycznych, za którymi to nie przepadam. Jest jednocześnie trenerem motywacyjnym i nauczycielem. Zawsze świetnie przygotowana, stara się wyszukiwać tematy które dodatkowo mnie interesują. Błyskawicznie reaguje na moje pomyłki i stara się od razu przerabiać temat w którym widzi najczęstsze błędy. Nie jestem nawet w stanie przećwiczyć wszystkich materiałów, które proponuje do nauki :)
Dodatkowo jest osobą z wysokim poziomem kultury i zasadami a jednocześnie bardzo przyjacielską, co sprawia, że zawsze z niecierpliwością czekam na lekcje z nią.
Jeśli wszyscy Pani lektorzy reprezentują choć podobny poziom profesjonalizmu to gratuluję kadry.

Katarzyna Solarz-Sadowy