Angielski przez SKYPE wciąż na Topie.


Tak to prawda, angielski przez skype wciąż jest popularny, a statystyki pokazują, że jest coraz lepiej. Nasz sukces to cel, który obraliśmy już od samego początku, a więc nauka języków w bardzo indywidualny sposób, poprzez spotkania one-to-one. To zawsze działa!

Kochani, ostatnio przeprowadziliśmy wśród naszych klientów sondę online na temat uczenia się języka obcego przez Internet w naszej firmie. Przy okazji dziękujemy wam za zaufanie, którym obdarzacie nas niemal każdego dnia, za polecanie nas Waszym rodzinom, znajomym.

Oto najciekawsze odpowiedzi, które otrzymaliśmy:

„ Ucząc się w waszej szkole zdałem sobie sprawę, że już na pierwszej lekcji można formułować zdania. Podoba mi się to, że lektorzy nie próżnują, ale działają konkretnie. To prawdziwi pedagodzy, którzy już po pierwszym spotkaniu na skype wyczuwają twoje braki i potrzeby. Uczę się już 4-ty rok, nie mam zamiaru przestać, przynajmniej nie w najbliższym czasie, ponieważ nauka z EPROFESS to sama przyjemność i dobra odskoczna po ciężkim dniu pracy” ADAM Z., Nadarzyn

Angielski przez Skype z Waszą szkołą to dużo przyswojonej wiedzy, śmiechu i zdrowej rozrywki.” Lidia, Wilno.

„Szkołę wyróżnia ciekawa, ale i intensywna metoda nauczania, która skupiona jest na przełamaniu barier mówienia i podniesieniu kompetencji komunikacyjnych. Co najważniejsze? To działa, przekonałam się ja i moi przyjaciele, którym szkołę poleciłam.” Agatha, Berlin.

„W tej szkole fascynujące to jest, że uczę się angielskiego przez skype, mam zatem więcej wolnego czasu, poza tym, nie muszę kupować podręczników, lektor zaskakuje mnie żywym materiałem, czuję się więc jakbym uczył się angielskiego zagranicą, szybciej zapamiętuję słówka, mam elastyczny grafik, poszerzam horyzonty kulturowe. Szkoła zapewnia mi pełen komfort. Ogromnie jestem wdzięczny za taką możliwość nauki.” Irek, Częstochowa.

„ Przyznam, że musiałem długo czekać, aż pojawi się dla mnie konkretna szkoła, konkretny lektor. Jestem dość wymagającym klientem, próbowałem wielu szkół, jednak dopiero nauka w waszej firmie dała mi więcej niż lata nauki w szkole, czy w innych firmach językowych. Uczę się już 5 rok, mówię biegle, ale zawsze jest tak ciekawie, tak na czasie, że szkoda mi rezygnować. Na pewno nie zrobię tego w najbliższym czasie, gdyż szkoła Eprofess daje mi ten komfort, że nie martwię się dojazdami, lektor jest bardzo elastyczny, rozumie mój system pracy, a najważniejsze jest to, iż przełamałem barierę mówienia. Teraz jestem przykładem dla innych w mojej pracy uczę jak pisać maile, jak formułować zdania, itd. To bardzo cenne. Dziękuję EPROFESS i polecam angielski przez skype, jeśli jesteś osobą zapracowaną i nie dysponującą dużą ilością czasu.” Mariusz, Warszawa