Angielski przez Skype

Stosujemy autentyczne materiały stymulujące Twoje myślenie i mówienie po angielsku

KONTAKT Z "ŻYWYM" JĘZYKIEM.

Autentyczny język angielski mówiony.

Angielski przez skype to jedna z najbardziej przybierających na popularności metod uczenia się języka angielskiego – nowoczesna, skuteczna i bardzo wygodna. Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazd – nie stoisz w korkach.

Wszędzie tam, gdzie tylko masz dostęp do Internetu … w pracy, w domu, za granicą, na urlopie.

Od 2009 roku nauczamy angielskiego przez Skype.

• Z naszej oferty korzystają ludzie z całej Polski i Europy.
  • Mamy wiedzę językową i specjalistyczną. Jesteśmy rozpoznawalną już marką wśród osób uczących się języka specjalistycznego oraz przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.
  • Nasi lektorzy to nie tylko bardzo dobrzy językowcy, ale również ludzie z powołania, przedstawiający nowatorskie podejście do nauczania. Ponadto, od momentu rozpoczęcia zajęć nasz lektor będzie Ci ciągle towarzyszyć, wspierać, motywować oraz monitorować Twój postęp.
  • Z naszych produktów i usług skorzystało ponad 5000 osób, które pragnęły rozwinąć karierę w zagranicznych firmach.
  • Tylko sprawdzone i nowoczesne metody nauczania. Wykorzystujemy aktualne i autentyczne materiały językowe.

W cenie kursu otrzymasz również:

• materiały online
  • certyfikat
  • wybrane ebooki językowe

A teraz 30 minut intensywnych konwersacji po angielsku przez skype za 30 zł

Zapisz się na konwersacje online po angielsku (Skype) z naszymi lektorami. Rozkręcimy Cię w mówieniu, zwiększymy zasób słów i wyrażeń, poprawimy rozumienie ze słuchu, oswoisz się z różnymi akcentami po to, abyś lepiej rozumiał drugą osobę, wzmocnimy Twoją biegłość i pewność siebie w komunikacji. Od pierwszych sekund naszej rozmowy "zanurzymy" Cię w języku angielskim, co daje szybkie efekty już po pierwszych zajęciach. Nauczamy metodą immersyjną, którą od lat stosujemy z powodzeniem. Rozmawiasz z lektorem, kiedy chcesz i ile chcesz. Zajęcia mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. Jesteśmy liderami nauczania angielskiego przez Skype. Zaufało nam tysiące klientów indywidualnych i biznesowych, a najwięcej klientów jest z tzw. polecenia, co jest najważniejszą rekomendacją.

Dlaczego My? Przeczytaj.

SZCZEGÓLNIE POLECAMY KONWERSACJE PO ANGIELSKU PRZEZ SKYPE

Pomagamy opanować płynne mówienie po angielsku poprzez naturalne przyswajanie informacji. Korzystamy z 'żywych' , bardzo efektywnych materiałów stymulujących myślenie i mówienie po angielsku.Absolutne minimum gramatyki. Uczymy za pomocą uszu, a nie oczu! Skupiamy się na 'głębokim czytaniu oraz słuchaniu' co pozwoli lepiej przyswoić słówka/ wyrażenia do Twojej podświadomości, a przez to polepszyć jakość komunikacji w języku angielskim.

STAWIAMY NA SZYBKĄ NAUKĘ MÓWIENIA I MYŚLENIA PO ANGIELSKU

Immersja językowa przez Skype

1. Jak działa nauka angielskiego przez skype?

Ustalasz dogodny dla Ciebie termin nauki.

Zapoznajesz się ze swoim lektorem. Przygotowujemy indywidualny program zajęć dostosowany do Twoich preferencji.

Wszystko, czego potrzebujesz to:

• Program Skype
  • Internet
  • Mikrofon
  • Słuchawki
  • Aktywna skrzynka mailowa

2. Oferujemy:

• General English
  • Business English
  • Szkolenia dla firm (Oferta dla firm to zajęcia języka angielskiego szyte na miarę, pozwalające na sprawne i pełne sukcesów funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku.)
  • Kursy specjalistyczne (budownictwo, logistyka, medycyna, hotelarstwo, turystyka, gastronomia, itd.)
  • Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

3. Dlaczego warto uczyć się angielskiego przez skype?

Ucząc się angielskiego przez Skype uczysz się głównie ze słuchu. W ten sposób bardziej rozwijasz swoją koncentrację i jednocześnie zdolność do przyswajania słów i wyrażeń z języka obcego. Skupiamy się również na głośnym powtarzaniu. W ten sposób aktywnie się uczysz i zaczynasz lepiej rozumieć język, poprawiasz wymowę, uczysz się myśleć w obcym języku w sposób naturalny.

Na naszych zajęciach słyszymy się, ale się nie widzimy. Dzięki temu uczymy się 4 razy szybciej rozumieć drugą osobę.

4. Lektor poświęca 100% czasu tylko Tobie.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów, autorów książek językowych www.eprofess.pl, redaktorów popularnego portalu www.anglobiznes.pl - Angielski dla specjalistów. Tak więc wiemy jak skutecznie uczyć specjalistów.

Publikacje naszych lektorów są na listach najlepiej sprzedających się ebooków w księgarniach, tj. Empik, Nexto, Gandalf, Merlin, Virtualo, Legimi.

5. Ile kosztuje nauka angielskiego przez skype

Koszt jednej lekcji waha się w zależności od rodzaju i czasu jej trwania (30zł do 60zł). Więcej szczegółów dostępnych na stronie Cennik >>

Dodatkowo w cenie zajęć zawarte są materiały do nauki, więc nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy.

Po każdej lekcji dostajecie Państwo materiały, które pojawiły się podczas lekcji.
Jesteśmy zawsze dostępni dla swoich uczniów on-line. W razie pytań i wątpliwości chętnie odpowiadamy na maile i telefony.

Skontaktuj się z nami mailowo kontakt@eprofess.pl

Zapraszamy na Angielski przez Skype

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem