Specjalistyczne kursy językowe Specjalistyczne kursy językowe

Angielski przez Skype

Stosujemy autentyczne materiały stymulujące Twoje myślenie i mówienie po angielsku

KONTAKT Z "ŻYWYM" JĘZYKIEM.

Autentyczny język angielski mówiony.

Nauka przez skype to jedna z najbardziej przybierających na popularności metod uczenia się języka obcego – nowoczesna, skuteczna i bardzo wygodna. Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazd – nie stoisz w korkach.

Wszędzie tam, gdzie tylko masz dostęp do Internetu … w pracy, w domu, za granicą, na urlopie.

Od 2009 roku nauczamy przez Internet.

• Z naszej oferty korzystają ludzie z całej Polski i Europy.
  • Mamy wiedzę językową i specjalistyczną. Jesteśmy rozpoznawalną już marką wśród osób uczących się języka specjalistycznego oraz przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.
  • Nasi lektorzy to nie tylko bardzo dobrzy językowcy, ale również ludzie z powołania, przedstawiający nowatorskie podejście do nauczania. Ponadto, od momentu rozpoczęcia zajęć nasz lektor będzie Ci ciągle towarzyszyć, wspierać, motywować oraz monitorować Twój postęp.
  • Z naszych produktów i usług skorzystało ponad 5000 osób, które pragnęły rozwinąć karierę w zagranicznych firmach.
  • Tylko sprawdzone i nowoczesne metody nauczania. Wykorzystujemy aktualne i autentyczne materiały językowe.

W cenie kursu otrzymasz również:

• materiały online
  • certyfikat
  • wybrane ebooki językowe

Dlaczego My? Przeczytaj.

SZCZEGÓLNIE POLECAMY KONWERSACJE PO ANGIELSKU PRZEZ SKYPE

Pomagamy opanować płynne mówienie po angielsku poprzez naturalne przyswajanie informacji. Korzystamy z 'żywych' , bardzo efektywnych materiałów stymulujących myślenie i mówienie po angielsku.Absolutne minimum gramatyki. Uczymy za pomocą uszu, a nie oczu! Skupiamy się na 'głębokim czytaniu oraz słuchaniu' co pozwoli lepiej przyswoić słówka/ wyrażenia do Twojej podświadomości, a przez to polepszyć jakość komunikacji w języku angielskim.

STAWIAMY NA SZYBKĄ NAUKĘ MÓWIENIA I MYŚLENIA PO ANGIELSKU

Immersja językowa przez Skype

Jak to działa?

Ustalasz dogodny dla Ciebie termin nauki.

Zapoznajesz się ze swoim lektorem. Przygotowujemy indywidualny program zajęć dostosowany do Twoich preferencji.

Wszystko, czego potrzebujesz to:

• Program Skype
  • Internet
  • Mikrofon
  • Słuchawki
  • Aktywna skrzynka mailowa

Oferujemy:

• General English
  • Business English
  • Szkolenia dla firm (Oferta dla firm to zajęcia języka angielskiego szyte na miarę, pozwalające na sprawne i pełne sukcesów funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku.)
  • Kursy specjalistyczne (budownictwo, logistyka, medycyna, hotelarstwo, turystyka, gastronomia, itd.)
  • Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Ucząc się przez Skype uczysz się głównie ze słuchu. W ten sposób bardziej rozwijasz swoją koncentrację i jednocześnie zdolność do przyswajania słów i wyrażeń z języka obcego. Skupiamy się również na głośnym powtarzaniu. W ten sposób aktywnie się uczysz i zaczynasz lepiej rozumieć język, poprawiasz wymowę, uczysz się myśleć w obcym języku w sposób naturalny.

Na naszych zajęciach słyszymy się, ale się nie widzimy. Dzięki temu uczymy się 4 razy szybciej rozumieć drugą osobę.

Lektor poświęca 100% czasu tylko Tobie.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów, autorów książek językowych www.eprofess.pl, redaktorów popularnego portalu www.anglobiznes.pl - Angielski dla specjalistów. Tak więc wiemy jak skutecznie uczyć specjalistów.

Publikacje naszych lektorów są na listach najlepiej sprzedających się ebooków w księgarniach, tj. Empik, Nexto, Gandalf, Merlin, Virtualo, Legimi.

Cennik >>

Po każdej lekcji dostajecie Państwo materiały, które pojawiły się podczas lekcji.
Jesteśmy zawsze dostępni dla swoich uczniów on-line. W razie pytań i wątpliwości chętnie odpowiadamy na maile i telefony.

Skontaktuj się z nami mailowo kontakt@eprofess.pl

Zapraszamy na Angielski przez Skype

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem