Kursy dla dzieci

Zauważyłeś, że Twoje dziecko wyjątkowo szybko się rozwija? Jest ciekawe świata? Chciałbyś odpowiednio zadbać o jego przyszłość? Zapisz swoją pociechę na kurs angielskiego dla dzieci. Oferujemy zajęcia dla dzieci od 4 lat w miłej i życzliwej atmosferze. Wiemy, jak dużą odpowiedzialnością jest praca z dziećmi, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia dla najmłodszych były dynamiczne, ciekawe i stymulowały do twórczego rozwoju. Nasze zajęcia nie tylko pomogą w nauce języka, pozytywnie wpłyną także na rozwój psychomotoryczny Twojej pociechy. Dzieciom proponujemy naukę języka za pomocą:

• gier i zabaw -czy Twoje dziecko grało kiedyś w językowe warcaby bądź domino? Nie? U nas będzie miało okazję!,
  • storytelling – dzięki nam Twoja pociecha przeniesie się w anglojęzyczny świat bajek, będziesz zaskoczony jak naturalnie i szybko będzie przyswajało nowe słownictwo,
  • piosenek, rymowanek
  • flashcards,
  • poprzez tworzenie inscenizacji i małych form teatralnych,
  • w czasie kursu zaznajomimy Twoją pociechę z gimnastyką mózgu,
  • wprowadzimy także ćwiczenia dykcji i narządów mowy, aby Twoje dziecko mówiło poprawnie.