Wydawnictwo oraz Szkoła Językowa EPROFESS jako partner wspierający projekt Job Interview

Job Interview to rozwijający się autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego Progress, skierowany do studentów łódzkich uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest przekazanie studentom wiedzy, dotyczącej tego jak poprawnie napisać CV oraz jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Studenckie Koło Naukowe Progress jest organizacją zrzeszającą blisko 60 osób, działającą na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja projektu. Harmonogram tegorocznego wydarzenia przedstawia się w następujący sposób:

22.04.2015 r.

• W jaki sposób poprawnie napisać dokumenty aplikacyjne w języku polskim,
    Akademickie Biuro Karier Zawodowych
  • How to prepare for a job interview,
    English Language Centre

23.04.2015 r.

• Improve your skills, czyli jak przygotować się do rozmowy w języku angielskim,
    British Centre
  • Symulacje rozmów kwalifikacyjnych w języku polskim,
    Infopraca, HR SKN Progress

Więcej informacji o projekcie na www.progress.org.pl.