Studio języka angielskiego.

Specjalistyczne kursy językowe.

Lekcje indywidualne. Angielski przez Skype

Angielski na skype, czyli moje spostrzeżenia.


Angielski na skype, czyli moje spostrzeżenia.

Dziś napisała do nas nasza klientka Agata, kierownik działu logistycznego w jednej z firm na Górnym Śląsku, która od 4 lat uczy się angielskiego w naszej firmie.

Witam, Postanowiłam napisać dlaczego zdecydowałam się na naukę angielskiego online, w tym wypadku na skype, ponieważ uważam, że Wasza szkołę po prostu trzeba reklamować. Od lat uczyłam się języka angielskiego z marnym skutkiem. W szkole nauczyciele skupiali się tylko na gramatyce, czytaniu, na naukę mówienia nie było już czasu. Na studiach było jeszcze gorzej, coś na zasadzie: wkuć, zdać i zapomnieć. W końcu praca moja zmusiła mnie to do tego, aby mój język był na poziomie dobrze komunikatywnym, inaczej mogłam pożegnać się z dobrym stanowiskiem w pracy. Niestety w szkołach językowych nie potrafiłam jakoś przymusić się do mówienia, miałam liczne braki w słownictwie, szybko zapominałam. W końcu znalazłam szkołę EPROFESS i zdecydowałam się na naukę angielskiego przez skype. Już od pierwszych lekcji z Panią Anią Piekarczyk poczułam, że to jest to! Nie wiem jak to się działo, ale te wszystkie słówka, wyrażenia, w które najpierw się zanurzałam poprzez fajne filmiki, nagrania, bardziej mi wchodziły, zaczęłam używać języka prawdziwie mówionego, lepiej rozumiałam ze słuchu, z przyjemnością zaczęłam konwersować z ludźmi w firmie po angielsku bez stresu. Mogłam pochwalić się również lepszym akcentem. Po prostu ta nauka była inna niż wszystkie. Również lektorzy szkoły EPROFESS to dobrze przygotowani językowcy i sami profesjonaliści. Widać, że doświadczenie robi swoje. Moja komunikacja polepszyła się na tyle, że postanowiłam, aby mój zespół w firmie też skorzystał z tej formy nauki. Dzisiaj współpracujemy z firmą EPROFESS na stałe, bo wiemy, że ta inwestycja nie jest wyrzucona w błoto. Nasi pracownicy już po miesiącu nauki są bardzo dobrze przygotowani do komunikacji werbalnej i pisemnej. Nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną. Dziekuję Wam bardzo.

Polecam wszystkim naukę angielskiego na skype ze szkołą EPROFESS. Mi się udało, Wam również, jestem tego pewna!