Angielski przez skype, czyli moje spostrzeżenia.


Dziś napisała do nas nasza klientka Agata, kierownik działu logistycznego w jednej z firm na Górnym Śląsku, która od 4 lat uczy się angielskiego przez skype w naszej firmie.

Witam, Postanowiłam napisać dlaczego zdecydowałam się na naukę angielskiego przez skype, w tym wypadku przez skype, ponieważ uważam, że Wasza szkołę po prostu trzeba reklamować. Od lat uczyłam się języka angielskiego z marnym skutkiem. W szkole nauczyciele skupiali się tylko na gramatyce, czytaniu, na naukę mówienia nie było już czasu. Na studiach było jeszcze gorzej, coś na zasadzie: wkuć, zdać i zapomnieć. W końcu praca moja zmusiła mnie to do tego, aby mój język był na poziomie dobrze komunikatywnym, inaczej mogłam pożegnać się z dobrym stanowiskiem w pracy. Niestety w szkołach językowych nie potrafiłam jakoś przymusić się do mówienia, miałam liczne braki w słownictwie, szybko zapominałam. W końcu znalazłam szkołę EPROFESS i zdecydowałam się na naukę angielskiego przez skype. Już od pierwszych lekcji z Panią Anią Piekarczyk poczułam, że to jest to! Nie wiem jak to się działo, ale te wszystkie słówka, wyrażenia, w które najpierw się zanurzałam poprzez fajne filmiki, nagrania, bardziej mi wchodziły, zaczęłam używać języka prawdziwie mówionego, lepiej rozumiałam ze słuchu, z przyjemnością zaczęłam konwersować z ludźmi w firmie po angielsku bez stresu. Mogłam pochwalić się również lepszym akcentem. Po prostu ta nauka była inna niż wszystkie. Również lektorzy szkoły EPROFESS to dobrze przygotowani językowcy i sami profesjonaliści. Widać, że doświadczenie robi swoje. Moja komunikacja polepszyła się na tyle, że postanowiłam, aby mój zespół w firmie też skorzystał z tej formy nauki. Dzisiaj współpracujemy z firmą EPROFESS na stałe, bo wiemy, że ta inwestycja nie jest wyrzucona w błoto. Nasi pracownicy już po miesiącu nauki są bardzo dobrze przygotowani do komunikacji werbalnej i pisemnej. Nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną. Dziekuję Wam bardzo.

Polecam wszystkim naukę angielskiego przez skype ze szkołą EPROFESS. Mi się udało, Wam również, jestem tego pewna!